Pracownicy

BIURO NR 10

Wiesław Majdziński - starszy pracownik socjalny

wieslaw.majdzinski@mgopsszubin.pl

tel: 52 37 15 901 wew. 23

 

Iwona Grześko - Sala - specjalista pracy socjalnej

iwona.grzesko-sala@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 24

 

BIURO NR 11

Ewelina Kocemba - pracownik socjalny

tel: 52 371 59 01 wew. 25

Marzena Mierzwińska - pracownik administracyjny

marzena.mierzwinska@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 26

 

BIURO NR 12  

Edyta Wachowska - starszy pracownik socjalny

edyta.wachowska-guzek@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 28

 

Teresa Kamińska - specjalista pracy socjalnej

teresa.kaminska@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 27

 

Marta Nowicka - starszy pracownik socjalny

marta.nowicka@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 27

 

BIURO NR 13

Beata Ehrlich - specjalista pracy socjalnej

beata.ehrlich@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 29

 

Sylwia Adamiuk - pracownik socjalny

sylwia.adamiuk@mgopsszubin.pl

tel: 52 37 15 901 wew. 30

  

Dominika Naliwajska - starszy pracownik socjalny

dominika.naliwajska@mgopsszubin.pl

tel: 52 37 15 901 wew. 30

 

BIURO NR 14

 Maria Mańkowska - specjalista pracy socjalnej

maria.mankowska@mgopsszubin.pl

tel: 52 37 15 901 wew. 32

 

Natalia Urbańska - starszy pracownik socjalny

natalia.urbanska@mgopsszubin.pl

tel: 52 371 59 01 wew. 34

Anna Rucińska - pracownik socjalny

tel: 52 371 59 01 wew. 31



Udostępniający:
Marzena Mierzwińska
Wytwarzający/Odpowiadający:
Marzena Mierzwinska
Czas udostępnienia:
02.08.2018
Czas wytworzenia:
56 527
Dokument oglądany razy:
02.08.2018
grp gremek isteyecegin en kaliteli porno filmleri ile sslenmiş acayip bir site olarak tarihe adını yazdıracak olan porno ile beraber byyecekler bu kaderi degiştiremez.